Golden 90

NEW HERE ?
REGISTER NOW

Results overview


International Clubs International Clubs - Club Friendly Games

Soccer
08:00
Sparta Prague 4:2 AS Trencin
 
Soccer
08:00
SC Wiedenbruck -:- Sportfreunde Lotte
 
Soccer
08:00
2 Tarup-Paarup IF 0:3 Odense Boldklub
 
Soccer
07:00
VfL Wolfsburg II 0:2 Hertha BSC Berlin II
 
Soccer
06:30
FC Nordsjaelland 4:0 Nykoebing FC 2
 
Soccer
06:00
FK Mlada Boleslav 8:7 SK Slovan Bratislava 2
 
Soccer
06:00
OKS Odra Opole 1:0 MKS Puszcza Niepolomice
 
Soccer
06:00
Randers FC 1:4 (0:0) Silkeborg IF
 
Soccer
05:00
2 Korona Kielce SA 2:0 (0:0) KS Rakow Czestochowa
 
Soccer
05:00
Wisla Plock SA 3:1 (0:1) Jagiellonia Bialystok 6
 
Soccer
05:00
FC Slovan Liberec 1:2 (0:1) FK Usti Nad Labem
 
Soccer
05:00
2 Sparta Prague 1:2 AS Trencin 6
 
Soccer
05:00
FC Banik Ostrava 1:0 (0:0) MFK Ruzomberok
 
Soccer
05:00
FC Vysocina Jihlava 1:1 (0:0) Pardubice
 
Soccer
05:00
4 SK Dynamo Ceske Budejovice 2:1 (2:1) 1 FK Pribram
 
Soccer
05:00
FC Vion Zlate Moravce - Vrable 2:1 Komarno
 
Soccer
05:00
SK Sigma Olomouc 3:1 (1:0) Tatran Liptovsky Mikulas
 
Soccer
05:00
FC Nitra 2:2 FK Inter Bratislava
 
Soccer
05:00
NK Celje 5:0 Sampion Celje
 
Soccer
05:00
TSV Schwabmunchen 1:1 FC 1920 Gundelfingen
 
Soccer
04:30
SV Wals-Grunau 2:4 TSV Buchbach
 
Soccer
04:30
2 FK Zeleziarne Podbrezova 1:2 (0:1) FK Aquacity Poprad 4
 
Soccer
04:30
FK Slavoj Trebisov 0:2 (0:1) Lok. Kosice
 
Soccer
04:00
KKS Lech Poznan 2:0 (2:0) KS Warta Poznan 2
 
Soccer
04:00
MFK Skalica 1:1 FC Petrzalka 1898
 
Soccer
04:00
FC Hradec Kralove 2:7 (1:4) Bohemians 1905
 
Soccer
04:00
MFK Karvina 2:4 (0:2) KS Cracovia 2
 

Ukraine Ukraine - Vyscha League Kirovohrad Region

Soccer
03:00
2 FK ingul 1:1 FC Olexandria-Ametist 2
 

Ukraine Ukraine - Vyscha League Mykolaiv Region

Soccer
07:00
2 FK Bashtanka 4:1 FC Kolos Novyi Bug 6 4
 

Norway Norway - 3rd Division, Group 3

Soccer
07:00
Staal Jorpeland 1:1 FK Tonsberg
 

Norway Norway - 3rd Division, Group 4

Soccer
07:00
Forde 1:3 Vardeneset
 

Russia Russia - Zone Ural/Western Siberia

Soccer
05:00
8 Vityaz UFA 1:0 Metallurg Asha 4
 
Soccer
05:00
2 Tyumen-D 1:3 Metallurg Magnitogorsk 2
 

Russia Russia - Zone Moskovskaya Oblast, Group A

Soccer
05:00
4 FC Dolgoprudny-2 2:3 FC Istra 8
 

Russia Russia - Saint Petersburg Higher League

Soccer
06:15
2 Mashtekh 0:1 Laz St Petersburg
 

Russia Russia - Moscow Region Championship

Soccer
05:00
Nara Club 7:0 FC Odintsovo
 
Soccer
05:00
4 Gorky-2 Odintsovo 3:1 Ssh Odintsovo 2
 
Soccer
05:00
8 Smerch Zvenigorod 3:2 FK Krasnoznamensk 6
 
Soccer
05:00
2 Olympik Mytishchi 0:2 Chayka Korolev 2
 
Soccer
05:00
2 Olimp Fryazino 3:3 Kotelniki 4
 
Soccer
05:00
2 Zvezda Lyubertsy 2:2 Kristall Elektrostal 6
 
Soccer
05:00
2 Oka Stupino 1:2 Dinamo Zaraysk
 
Soccer
05:00
SK Khimik Voskresensk 2:1 Legion-Khoroshovo Nepetsino 2
 

Russia Russia - Republic of Tatarstan Cup

Soccer
07:00
2 Dush Vahit. Rayona-M-Kazan 1:2 Dush Vahit. Rayona-Kazan
 
Soccer
06:00
Motor Kazan 5:1 Dush3-Zelenodolsk 2
 

Russia Russia - Saint Petersburg First League

Soccer
06:00
Druzhba-MCC 1:0 Konstantinovskoye-Okrug 8
 

Australia Australia - NPL, Victoria

Soccer
04:00
Green Gully Cavaliers 2:3 Dandenong Thunder
 
Soccer
01:00
4 2 Northcote City 0:0 Bentleigh Greens 4
 
Soccer
01:00
Avondale FC 0:1 Port Melbourne Sharks
 

Australia Australia - Brisbane Premier League

Soccer
03:30
Virginia United 1:3 THE Gap
 
Soccer
03:00
Taringa Rovers Sfc 2:4 Bayside United
 
Soccer
03:00
Acacia Ridge 1:2 Albany Creek
 

Australia Australia - NPL, Capital Football

Soccer
03:30
Belconnen United 1:1 Woden Weston FC
 
Soccer
01:00
Gungahlin United FC 0:1 Riverina Rhinos
 

Australia Australia - NPL, Queensland

Soccer
05:00
North Queensland United 2:3 Moreton Bay United
 
Soccer
04:30
4 Brisbane City FC 1:3 Cairns FC
 
Soccer
04:00
2 Queensland Lions 5:0 Magpies Crusaders United
 
Soccer
04:00
Gold Coast United FC 0:4 Brisbane Strikers
 
Soccer
03:00
Queensland Thunder 2:3 Olympic FC
 
Soccer
00:00
Sunshine Coast Fire 1:8 Western Pride