Golden 90

New Here ?
Register Now
  1 X 2
Basketball
Su 09:00
Brose Bamberg
Alba Berlin
 
 
08:58 SPORT1 DE
Basketball
Su 11:00
Fenerbahce Istanbul
Efes Anadolu Istanbul
 
 
10:58 SportKlub 3 HD SRB
Fenerbahce Istanbul
Efes Anadolu Istanbul
Basketball
Su 11:00
Jeunesse Laique de Bourg-en-bresse
Strasbourg IG
 
Jeunesse Laique de Bourg-en-bresse
Strasbourg IG
Basketball
Su 12:00
Guerino Vanoli Basket
New Basket Brindisi
 
 
11:58 Rai Sport
Guerino Vanoli Basket
New Basket Brindisi
Basketball
Su 12:00
Iberojet Palma
Real Betis
 
Basketball
Su 16:00
BC Aek Athens
Flamengo
 
Basketball
Su 20:00
Team Giannis
Team Lebron
 
 
19:58 Sky Sports Main Event
19:58 Sky Sport Uno HD
19:58 Sport1 HU
19:58 NOVA Sport 1 CZ
19:58 Sky Sport NBA IT HD
19:58 Viasat Sport UA
19:58 ESPN AR South America
19:58 ESPN BR South America
19:58 Sky Sports Arena
19:58 Sportkanalen HD
19:58 beIN Sports 1 HD France
19:58 SportKlub 1 HD SRB
19:58 NOVA Sport 1 HD CZ
19:58 Sky Sports Mix
19:58 S SPORT HD
19:58 ESPN PE
19:58 ESPN BR HD
19:58 Elevensports2 Belgium
Basketball
Th 12:00
CSKA Moscow
Herbalife Gran Canaria
 
 
11:58 novasports1 HD
11:58 SportKlub 3 HD SRB
11:58 Match Arena RU HD
CSKA Moscow
Herbalife Gran Canaria
Basketball
Th 12:30
Efes Anadolu Istanbul
BC Olympiakos Piraeus
 
 
12:28 novasports2 HD
12:28 Sport TV4
12:28 SportKlub 1 HD SRB
Efes Anadolu Istanbul
BC Olympiakos Piraeus
Basketball
Th 14:45
Olimpia Milano
Maccabi Tel-Aviv
 
 
14:43 SportKlub 1 HD SRB
  1 X 2
Basketball
Su 09:00
Surrey Scorchers
Sheffield Sharks
 
Surrey Scorchers
Sheffield Sharks
Basketball
Su 09:00
Brose Bamberg
Alba Berlin
 
 
08:58 SPORT1 DE
Basketball
Su 09:00
Landerneau Bretagne Basket
ESB Villeneuve
 
Landerneau Bretagne Basket
ESB Villeneuve
Basketball
Su 09:00
BC Dnipro
BC Mykolaiv
 
Basketball
Su 09:00
Kangoeroes Basket Mechelen
Okapi Aalstar
 
Kangoeroes Basket Mechelen
Okapi Aalstar
Basketball
Su 09:00
Excelsior Brussels
Leuven Bears
 
Basketball
Su 09:30
Roche Vendee Basket Club
Basket Lattes Montpellier
 
Roche Vendee Basket Club
Basket Lattes Montpellier
Basketball
Su 09:30
Nantes Reze
Tarbes Gespe Bigorre
 
Basketball
Su 09:30
Flammes Carolo Basket
Basket Landes
 
Flammes Carolo Basket
Basket Landes
Basketball
Su 09:30
Sasp Lyon Basket
Saint-Amand Hainaut Basket
 
Sasp Lyon Basket
Saint-Amand Hainaut Basket
Basketball
Su 09:45
AO Dafni Agiou Dimitriou
Olympiakos Pireaus
 
AO Dafni Agiou Dimitriou
Olympiakos Pireaus
Basketball
Su 10:00
KK Primorska
KD Hopsi Polzela
 
Basketball
Su 10:00
WKK Wroclaw
Astoria Bydgoszcz
 
Basketball
Su 10:00
PAOK BC
Panathinaikos
 
 
09:58 ERT2
Basketball
Su 10:00
Basketball Academie Limburg
Landstede Basketball Zwolle
 
Basketball Academie Limburg
Landstede Basketball Zwolle
Basketball
Su 10:00
Plymouth Raiders
Worcester Wolves
 
Plymouth Raiders
Worcester Wolves
Basketball
Su 10:00
Troemso Storm
Ammerud Basket
 
Basketball
Su 10:00
Rostock Seawolves
MLP Academics Heidelberg
 
Rostock Seawolves
MLP Academics Heidelberg
Basketball
Su 10:40
BC Zalgiris Kaunas
Rytas Vilnius
 
Basketball
Su 11:00
Ehingen/Urspringschule
Finke Baskets Paderborn
 
Ehingen/Urspringschule
Finke Baskets Paderborn